Cooper Yangın Periyodik Bakım

Cooper Yangın Alarm Sistemleri

Cooper Yangın

Cooper Yangın Periyodik Bakım

EATON (COOPER) yangın alarm sistemleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, turistik amaçlı binalar ve konutlar gibi en basitten en karmaşığa her büyüklükteki yangın algılama sistemleri için çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Dünya standartlarına uygun üretilen EATON (COOPER) ürünlerinin tamamı LPCB, BOSEC, VDS gibi uluslararası onay kuruluşları tarafından sertifikalandırılmıştır. EATON (COOPER) ürünlerinin ayrıca ABD standartlarına uygun versiyonları da bulunmaktadır. EATON yangın alarm sistemleri Rusya ve BDT ülkelerinde istenen GOST sertifikalarına da sahiptir. Aralarında Türkçe de bulunan 25 farklı dili destekleyen bu sistemlerle Türkiye ve çevre ülkelerindeki tüm projelerinize çözüm sağlayabiliyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşların periyodik bakım işlerini tüm titizlikle ve özenle tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Cooper Yangın Alarm Sistemleri olarak Cooper Yangın Santrallerinin sorunlarını en hızlı biçimde çözüp sistem sıkıntılarını gidermekteyiz.

Cooper Yangın Alarm Sistemleri olarak Türkiye’nin her bölgesine teknik ekibimiz mevcuttur.

Fiyat ve hizmet bilgisi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0312 911 1330
Mail: info@cooperyanginalarm.com

EATON YANGIN

  Cooper Yangın Alarm Sistemleri

  Cooper Yangın Alarm, Sorunsuz Stok, Uluslarası Sertifikalarının yanısıra Tecrübeli Proje Ekibimiz ve Teknik Personelimiz ile Projeleriniz ve Bakım-Onarım işlerinizde hizmetinizdedir.

  ADRES

  Lizbon Cad. No:19 Öveçler Çankaya ANKARA

  Tel

  0312 911 3894

  EMAIL

  info@cooperyanginalarm.com

  Cart